Kartoteka kontrahentów

Spis wszystkich firm, z którymi masz kontakt. Ich dane adresowe, teleadresowe oraz dane osób pracujących w tych firmach. Raz wprowadzone dane przez dowolnego użytkownika są łatwe i szybkie do odszukania. Przygotowanie kolejnego dokumentu (zlecenia, faktury itp.) jest szybkie i bezproblemowe. W tym miejscu znajdziesz również dawniej przygotowane oferty dla tej firmy oraz faktury.

Kartoteka ofert

Katalog z wszystkimi ofertami. Każda z nich ma status więc wiesz co jest na jakim etapie. To również ułatwia zarządzanie nimi i negocjacje. Wprowadzone warunki oferty w prosty sposób prześlesz do realizacji.

Kartoteka zamówień

Tłumacze wykonali swoją pracę, ale nie za darmo. Trzeba pilnować rozliczeń z nimi. Tak aby współpraca była jasna i przejrzysta. Szybka odpowiedź i rozliczenie to podstawa dobrej współpracy.

Użytkownicy i ich upoważnienia.

Każda osoba ma swoje uprawnienia i dostęp tylko do tego, co potrzebuje ale nic więcej jej nie ogranicza.

Kartoteka faktur

Po zrealizowanym zamówieniu w prosty i szybki sposób wystawisz fakturę w języku polskim i angielskim. Jeśli otrzymasz prośbę o duplikat, kilka kliknięć i jest gotowy do wysłania. W tym miejscu będziesz wiedział również, które faktury zostały zapłacone, a które oczekują na przelew.

Bilans strat i zysków

Koszty i przychody. Nad tym trzeba panować. Ta funkcjonalność pozwala na bieżące śledzenie jak firma stoi finansowo, i to jeszcze zanim księgowa się za to zabierze.

Kartoteka tłumaczy

Każda osoba z którą współpracujemy ma swoją kartotekę. Pozwala ona na gromadzenie informacji o nim. Wiemy również, ile już takich tłumaczeń było wykonanych. Jak to wykorzystać w codziennej pracy – to zależy od specyfiki firmy i prowadzonej działalności. Program ułatwia gromadzenie informacji, a Państwo najlepiej wiedzą jak to wykorzystać.

Rozliczenia z tłumaczami

Tłumacze wykonali swoją pracę, ale nie za darmo. Trzeba pilnować rozliczeń z nimi. Tak aby współpraca była jasna i przejrzysta. Szybka odpowiedź i rozliczenie to podstawa dobrej współpracy.

Close Menu